چرا سیستم سایت ساز رایگان پرشین بیست؟

ورود شما را به فهرست کاربران سایت ساز رایگان پرشین بیست خوش آمد میگوییم به خاطر انتخاب سایت ساز رایگان پرشین بیست به عنوان میزبان وب سایت خود ، سپاسگزاریم. سایت ساز رایگان پرشین بیست یک ابزار حرفه ای برای ساخت و مدیریت وب سایت به زبان پارسی است . سایت ساز رایگان پرشین بیست به شما کمک می‌کند تا با سرعت و سهولت اطلاعات، خاطرات، مطالب و مقالات خود را در اینترنت منتشر کنید. سایت ساز رایگان پرشین بیست برای کاربران خود بهترین امکانات را بصورت رایگان و در محیطی فارسی فراهم می‌سازد. سایت ساز رایگان پرشین بیست همواره در جهت ارائه بالاترین کیفیت ممکن خدمات و کاربردی ترین امکانات سعی خواهد نمود و بیش از پیش برای خدمات رسانی به پارسی زبانان سراسر دنیا و افزایش محتوا و ارزش وب پارسی تلاش خواهد کرد . امید است خدمات تیم سایت ساز رایگان پرشین بیست مورد توجه شما کاربران گرامی قرار گیرد.

ورود به پنل کاربری

لطفا نام کاربری را وارد کنید

تبلیغات

راهنمای استفاده از سرویس سایت ساز قدرتمند پرشین بیستچگونه سایت گروهی بسازیم

یکی از امکاناتی که در نسخه جدید فراهم شده است امکان نوشتن مطالب سایت توسط چند نویسنده و به صورت مستقل ( سایت گروهی) است.
برای استفاده از امکانات سایت تیمی کافیست مدیر و نویسنده اصلی سایت پس از ورود به بخش مدیریت بلاگ گزینه نویسندگان بلاگ را انتخاب کنید و سپس نام کاربری ، کلمه عبور و دیگر مشخصات را وارد کنید. همچنین فهرستی از دیگر نویسندگان تعریف شده در سایت در پایین فرم نمایش داده خواهد شد که امکان ویرایش و یا حدف آنها نیز وجود دارد.

موردی که در تعریف نویسندگان بایستی در نظر گرفته شود حقوق نحوه دسترسی آنها به دیگر امکانات بلاگ است برای مثال می توانید دسترسی نویسنده سایت را به بخش پیوندهای سایت و یا قالب سایت مسدود کنید و یا اینکه فقط یک کاربر تعریف کنید که بتوانید قالب سایت را ویرایش کند و امکان درج و ویرایش مطالب سایت را نداشته باشد.

نویسندگان سایت میتوانند پس از ورود به بخش مدیریت کلمه عبور خود را تغییر دهند و یا اینکه مدیر سایت نیز میتوانند کلمه عبور آنها را در بخش "نویسندگان سایت" تغییر دهد. در صورتی که در هنپام ویرایش مشخصات نویسندگان کلمه عبور جدیدی وارد نشود همچنان کلمه عبور قبلی آن کاربر محفوظ و قابل استفاده است.

نحوه ورود کاربران و نویسندگان به سایتهای گروهی
نویسنده اصلی و موسس سایت میتوانند همانند قبل فقط نام کاربری ( که همان بخش اول آدرس سایت است را وارد کند) مثلا برای سایت demo. نام کاربری همان demo خواهد بود.اما دیگر نویسندگان از دو طریق می توانند وارد سایت شوند.

در روش اول در صفحه نخست و یا در صفحه ورود به بخش مدیریت سایت گزینه "ورود به بلاگهای تیمی" را انتخاب کنند در چنین حالتی نویسنده بایستی سایت، نام کاربری خود و کلمه عبور را وارد کند برای نمونه برای بلاگ demo. در ورودی سایت عبارت demo و در برابر نام کاربری، نامی را که مدیر سایت برای وی تعریف کرده است مانند ali و سپس کلمه عبور اختصاصی خود را وارد کند.

اما شیوه دیگر که برای راحتی کاربران در نظر گرفته شده است درج نام سایت و نام کاربری در همان صفحه نخست و یا فرم عادی ورود به بخش مدیریت سایت است برای نمونه و با توجه به مثالی که در بالا زده شد نویسنده سایت می تواند در نام کاربری عبارت ali@demo را بنویسند که در واقع بخش اول نام کاربری نویسنده سپس حرف @ و در آخر نام سایت است.
 

کلیه حقوق برای وب سایت پرشین بیست محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری شرعا حرام و قانونا غیر قانونی می باشد .

طراحی و کدنویسی قالب با توسط مه وب